VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Britská čtvrť - rodinné domy

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Lokalita

Rodinné domy Britská čtvrť II se nachází v městské části „Západní Město“, která vznikla v roce 2007 a od té doby se náležitě rozvinula. Tato oblast spadá do Prahy 5 – Stodůlky. Místo neopomíjející na spoustu potřebných služeb vhodných pro každodenní žití. Na poměrně malé ploše naleznete řadu nejrůznějších supermarketů, salonů, restaurací a dalších provozoven, kvůli nimž nemusíte opouštět tuto lokalitu. I když to pravděpodobně nebude také žádný problém.

Rodinné domy Britská čtvrť II se nachází v městské části „Západní Město“, která vznikla v roce 2007 a od té doby se náležitě rozvinula. Tato oblast spadá do Prahy 5 – Stodůlky. Místo neopomíjející na spoustu potřebných služeb vhodných pro každodenní žití. Na poměrně malé ploše naleznete řadu nejrůznějších supermarketů, salonů, restaurací a dalších provozoven, kvůli nimž nemusíte opouštět tuto lokalitu. I když to pravděpodobně nebude také žádný problém

img

Svitákova , Praha, 15500 Zobrazit na mapě

Služby v pěší a krátké dojezdové vzdálenosti

Rozvoj Západního Města potěší určitě každého potenciálního majitele objektu v rámci projektu Rodinné domy Britská čtvrť II. Vždyť nedaleko domu máte například potraviny Billa, restaurace, Sushi Bar, drogerii, školská zařízení či bankomat Komerční banky. Pokud byste využili automobil, dá se za 5 minut času přejet k hobby marketu, Datartu nebo k nábytkovému gigantu IKEA. Ve svém okolí seženete v podstatě cokoliv, co je zapotřebí pro běžné žití.

Praha 5 – Stodůlky si zamilujete pro jejich malebnost a zároveň přijatelnou vzdálenost od centrálního parku. K dispozici jsou také bezpečná dětská hřiště a bezpočet nejrůznějších spolků a sdružení. O volnočasové aktivity a sportovní vyžití rozhodně nebude nouze.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.