VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Britská čtvrť - rodinné domy

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

O projektu

Vyměňte bytovou jednotu za vlastní dům. To vám umožní developerský projekt Britská čtvrť II nacházející se ve svojí druhé etapě výstavby. Ta je stejně bohatá, jako ta první. Domoci se můžete volby několika provedení rodinných domů, k nimž samozřejmě náleží i pozemek odpovídající plochy.

Již na první pohled jsou zpozorovatelné moderní architektonické prvky a originální pojetí fasády. Ta ohromí svými unikátními exteriérovými doplňky. Patrové domy působí velice elegantním a honosným dojmem, což přispívá k celkové jedinečnosti projektu Rodinné domy Britská čtvrť II.

icon
28 rodinných domů
icon
Dispozice 4+kk a 5+kk
icon
Domy s podlahovou plochou 137,9 – 166,6 m2
Pozemky o velikosti 220,3 – 406,1 m2

Strůjcem tohoto stavebního díla je společnost FINEP, v jejímž případě jednoznačně vedou moderních technologické postupy, kvalitní stavební materiály a neotřelost. Spolehnout se můžete na příjemné provozní náklady

Rodinné bydlení se vším všudy

Co se týče ostatních částí developerského projektu Rodinné domy Britská čtvrť II, každý potenciální rezident si přijde na své. Praktické jsou určitě garáže, ale také možnost vybudování terasy navazující na přízemní podlaží. To je tvořeno hlavně společenskými prostory. Vrchní patro je zaměřeno na klidovou oblast, kde se nachází ložnice.

Projekt Britská čtvrť II přenáší svojí venkovní originalitu i do interiéru. Těšit se můžete na efektivní rozvržení jednotlivých místností. Ty jsou navíc ideálně situovány také vůči světovým stranám. Spoustu místa pro každodenní aktivity vám poskytne oplocený pozemek za domem. Příjemný je bezpochyby vyšší standard vnitřního vybavení, který se pozitivně promítne především na vašem komfortu a útulnosti. Dopřejte si v tomto směru obydlí, jemuž nelze z hlediska celkového vyhotovení cokoliv vytknout.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.