VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Rodinné domy Britská čtvrť II

Britská čtvrť - rodinné domy

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Dopřejte si klid a soukromí

Už vás nebaví ruch velkoměsta a toužíte po vlastním obydlí spjatém s harmonií a pohodlím? Pak využijte druhou etapu developerského projektu Rodinné domy Britská čtvrť II. Ten přináší několik rodinných domů, které vše prezentují ve vyšším standardu a v novodobém pojetí. Obydlí, jež si okamžitě oblíbíte.

Rodinné domy Britská čtvrť II

Investujte jen do kvalitního bydlení, s nímž se pojí propracovanost, důslednost, nápaditost a styl. Takový bytový koncept vám přináší developerská společnost FINEP, která se pustila do druhé etapy oblíbeného projektu Rodinné domy Britská čtvrť II.

Patrové rodinné objekty s pozemkem, u nichž naleznete především dostatek životního prostoru, klid, soukromí a volnost. Dispozice 4+kk a 5+kk s maximální podlahovou plochou 166,6 m2 jsou toho jasným důkazem. Dnes už se nemusíte obávat pustit své malé děti ven. K tomu vám bohatě poslouží vlastní pozemek o ploše až 406,1 m2.

Rodinné domy Britská čtvrť II, to je preciznost i toho nejmenšího detailu. Novodobá architektura zasazená do poklidného prostředí, kde se budete oddávat kvalitě zpracování, nadstandardní interiérové výbavě a bytovému komfortu.

Bydlení na úrovni evropské kvality

Svitákova , Praha, 15500 Zobrazit na mapě

Tak lze označit Prahu 5 – Stodůlky, konkrétně oblast Západního Města, jež vzniklo v roce 2007. Od té doby se značně rozrostlo z pohledu snadné dostupnosti nejrůznějších služeb. Ve své podstatě máte vše důležité na jednom jediném místě. Od školských zařízení, obchodů, supermarketů, až po velké obchodní domy.

Velký důraz je kladen na vyplnění volnočasových aktivit, k čemuž mohou posloužit i bezpečná hřiště. Bydlení nedaleko centrálního parku nadchne příznivce bohaté zeleně, kteří vyžadují to správné místo pro relaxaci a odpočinek. Praha 5 – Stodůlky, to je snadné napojení na dálnici D5, hlavní silniční tahy a vlastní stanice metra B. Centrum Prahy ani Letiště Václava Havla vám nebudou vzdáleny.

Zavřít

Pravidla akce „90 slev“

Nabídka platí do 31. 8. 2015 nebo do vyprodání zásob. Aktuální slevy se vztahují jen na nemovitosti, u nichž je tato sleva vyznačena v oficiálním ceníku publikovaném na stránkách www.domy-stodulky.cz. Počet slev na začátku akce je konečný, zbývající počet jednotlivých slev se mění v návaznosti na jejich poskytování s tím, že aktuální údaj o nemovitostech zařazených v akci a příslušných slevách je publikován v oficiálním ceníku na stránkách www.domy-stodulky.cz.

Slevy se nevztahují na jakékoliv nemovitosti v družstevním vlastnictví, komerční prostory (nebytové jednotky) dále pak na jakékoliv garáže (či podíly na nich) komory ani samostatné pozemky. Jednotlivé slevy nelze kombinovat s jakoukoliv jinou slevou či akcí.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.