VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Rodinné domy Britská čtvrť III.

Britská čtvrť - rodinné domy

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Bydlení na vyšší úrovni

Najděte si to správné zázemí pro svůj rodinný život. Dejte přednost komfortu, pohodlí, novodobému pojetí interiérů a nízkým provozním nákladům. To je třetí etapa projekt Britská čtvrť III. Řadové domy a dvojdomy se vším, co ke spokojenému životu patří.

Rodinné domy Britská čtvrť III

Úspěšný projekt Britská čtvrť III je ve své třetí a dlouho očekávané fázi. Ta pokračuje ve stejném duchu, jako dvě předchozí etapy. Kvalitní stavební materiály, energetická náročnost budov třídy „B“, moderní vzhled a prakticky uspořádané interiéry. To vše pod taktovkou developerské společnosti FINEP.

Britská čtvrť III přináší 20 nových řadových domů a dvojdomů, které poskytnou bytové zázemí všem typům zájemců o spokojené bydlení. Jednotlivé domy nabízí plnohodnotné obydlí včetně garáže, parkovacího stání a přilehlé zahrady. Dispozice 4+kk a 5+kk mohou dosahovat obytné plochy až 166 m2.

Patrové domy jsou navíc prakticky rozděleny na denní a noční část. K vaší celkové spokojenosti přispěje i dostatek klidu a soukromí. Projekt Britská čtvrť III dělá čest svému jménu a může se pyšnit propracovaností i toho nejmenšího detailu.

Praha 5 – Stodůlky vám nabídnou vše potřebné

Svitákova , Praha, 15500 Zobrazit na mapě

Projekt společnosti FINEP se nachází v pražských Stodůlkách, konkrétně v městské části Západní Město. Ta se dlouhodobě rozvíjí a modernizuje. Vedle nadšení z kvalitního domu tak zažijete pocit uspokojení z pohledu všech osobních požadavků. Od obchodů, přes lékaře, až po školy.

Pražské Stodůlky jsou lokalitou, která v sobě zahrnuje nejenom pestrou škálu služeb, ale také dopravní dostupnost. V jejím případě oceníte hlavně blízkou stanici metra. V lokalitě je pomýšleno i na volnočasové aktivity, relaxační zóny a ostatní prvky občanské vybavenosti. Zkrátka bydlení na celý život.

Zavřít

Pravidla akce „90 slev“

Nabídka platí do 31. 8. 2015 nebo do vyprodání zásob. Aktuální slevy se vztahují jen na nemovitosti, u nichž je tato sleva vyznačena v oficiálním ceníku publikovaném na stránkách www.domy-stodulky.cz. Počet slev na začátku akce je konečný, zbývající počet jednotlivých slev se mění v návaznosti na jejich poskytování s tím, že aktuální údaj o nemovitostech zařazených v akci a příslušných slevách je publikován v oficiálním ceníku na stránkách www.domy-stodulky.cz.

Slevy se nevztahují na jakékoliv nemovitosti v družstevním vlastnictví, komerční prostory (nebytové jednotky) dále pak na jakékoliv garáže (či podíly na nich) komory ani samostatné pozemky. Jednotlivé slevy nelze kombinovat s jakoukoliv jinou slevou či akcí.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.