VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Rodinné domy Britská čtvrť III.

Britská čtvrť - rodinné domy

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Lokalita

Praha 5 – Stodůlky, konkrétně městská část Západní Město. To je místo, kde se nachází projekt Britská čtvrť III. Jde o lokalitu, jež prochází dlouhodobým rozvojem. Modernizovány jsou jednotlivé prvky, dominanty a nemovitosti. Zároveň dochází k neustálému zajišťování bohatších služeb libovolného typu.

Pražské Stodůlky jsou místem, ze kterého se velice rychle přepravíte do jakékoliv jiné části hlavní metropole. Přispívá k tomu hlavně dálnice D5 a Pražský okruh. A pokud náhodou nejezdíte vlastním autem? Pak je tu městská hromadná doprava a stanice metra na dosah. Lokalita vám dokáže poskytnout naprosto vše, od bohatého zázemí služeb, přes snadnou dopravu, až po spoustu volnočasových aktivit. S městskou částí Západní Město souvisí také odpovídající bezpečnost.

img

Svitákova , Praha, 15500 Zobrazit na mapě

Vše potřebné seženete v nejbližším okolí

Řadové domy a dvojdomy jsou situovány v poklidné části pražských Stodůlek. Ve svém nejbližším okolí budete moci nalézt všechno, co ke spokojenému životu potřebujete. Typickým příkladem je základní a mateřská škola, potraviny, bankomat, lékárna, kadeřnictví, veterinář, nemocnice, pošta, restaurace, kavárny a mnohé další.

Stačí se vydat jenom pět minut chůze od domu a dojdete k nákupnímu centru Avion. To v sobě ukrývá obchody, jakými jsou Tesco, Datart, IKEA, Jysk, Takko Fastion a A3 Sport. Dostupný je také Baumax, hypermarket Globus a benzínová pumpa. Co se týče prožívání volného času, můžete jej trávit s dětmi na bezpečném dětském hřišti nebo dáte přednost sportovnímu areálu. Jednoduše, od každého kousek.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.