VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Rodinné domy Britská čtvrť III.

Britská čtvrť - rodinné domy

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

O projektu

Developerská společnost FINEP přišla s třetí etapou projektu Britská čtvrť III. Tato část je opět zaměřena na moderní architekturu, praktické situování jednotlivých objektů a efektivní rozmístění vnitřních prostor.

Základem všeho je 20 řadových domů a dvojdomů, ke kterým přiléhají zahrady. Ty můžete využít za slunného podnebí. Bezpečné místo, kam s klidným svědomím vypustíte své malé děti. Součástí originálně řešených nemovitostí je také prostor pro automobily. Ke každému domu přísluší garáž a venkovní parkovací stání.

icon
20 řadových domů a dvojdomů
icon
Dispoziční uspořádání 4+kk a 5+kk
icon
Podlahová plocha 147 – 166 m2
Zahrady o rozloze 207 – 574 m2

Za novodobě vyhlížející fasádou dvoupatrových nemovitostí se skrývají útulné interiéry s nadstandardní výbavou.

Domy s nízkými provozními náklady

Britská čtvrť III si stejně, jako předchozí etapy zakládá na jedinečnosti a praktičnost vnitřních prostor. Dokonalé rozvržení nadchne každého, včetně větších rodin s dětmi. V tomto směru je ocenitelná záruka tři roky, jíž poskytuje developerská společnost FINEP.

Z pohledu výbavy se můžete těšit na značkové keramické obklady, keramickou dlažbu, závěsný klozet, vytápění za pomoci plynového kotle, kompletní rozvody, přípravu na kuchyňskou linku a mnohé další. Celou nemovitost si dotvoříte k obrazu svému. Řadové domy a dvojdomy přináší také nízké provozní náklady, a to díky odpovídajícímu projektování a vhodně zvoleným stavebním materiálům. Nemovitosti splňují energetickou náročnost budov třídy „B“. Dopřejte si komfortní bydlení evropské kvality, které vás nadchne ve všech ohledech.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.